Biuro projektowe, New Warsaw - AM Project

AM Project
O NAS

AM Project działa na pograniczu designu i architektury będąc biurem projektowym tworzącym wszelkiego rodzaju projekty koncepcyjne i techniczne (np. wnętrz mieszkalnych, samochodów, sztuki użytkowej, prototypów czy materiałów reklamowych) oraz studiem tworzenia makiet architektonicznych z udziałem modelowania i wydruku 3D oraz technologii CNC. Te dwie działalności łączą się za sprawą założyciela, architekta Adama Mallyego, który jest współtwórcą New Warsaw - pierwszego polskiego samochodu luksusowego. W przeszłości, jednym z jego największych marzeń był udział w powstawaniu samochodów, dlatego tworzenie New Warsaw, było nie tylko zawodowym wyzwaniem, ale również ogromną przyjemnością.

 

Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań i technologii pozwalającej osiągnąć doskonałe efekty w tych dwóch równorzędnych branżach. Tworzymy projekty z użyciem klasycznych metod odręcznych, komputerowych, modelowania 3D i wydruku prototypów, co pozwala ujrzeć gotowy efekt w pomniejszonej skali już na etapie projektowania - Jest to możliwość, która odróżnia nas na tle innych biur projektowych. Ta sama metoda jest nieoceniona przy tworzeniu realistycznych modeli architektonicznych.

 

PROJEKTOWANIE

 

Uważamy, że każdy przedmiot ożywa za sprawą nadanego mu wzornictwa. Myślą od której zaczynamy działanie jest to, że funkcja może determinować formę lecz nie być jej zaprzeczeniem, stąd wynika nasz ogromny nacisk na estetykę każdego projektu. Decydując się na współpracę z nami możecie być Państwo pewni niebanalnych i pięknych rozwiązań.

 

MAKIETY

 

Tworzymy wszelkiego rodzaju makiety architektoniczne i urbanistyczne z użyciem technologii wydruku 3D oraz cięcia CNC, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt jest przez nas wiernie odwzorowany w dowolnej skali i wielkości. Cenimy sobie dokładność i jakość wykonywanych przez nas usług, gdyż pragniemy aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy.MALLY PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

tel. 791 187 653
kontakt@am-project.pl

Kilińskiego 30/16
50-264 Wrocław / woj. dolnośląskie
8982248041Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by AM-PROJECT.PL