Projektowanie logo, samochodów - AM Project

AM Project
Projektowanie

Uważamy, że każdy przedmiot ożywa za sprawą nadanego mu wzornictwa. Pragniemy budzić do życia piękne przedmioty dlatego wkładamy całe serce w estetykę naszych projektów. Spełnieniem życiowych marzeń jest dla nas projektowanie samochodów, lecz podejmujemy się nadania wyglądu każdego przedmiotu codziennego użytku, czyniąc to z pasją.

 

Nasze projekty koncepcyjne i techniczne obejmują: samochody i inne środki transportu, przedmioty codziennego użytku, wzornictwo przemysłowe, projekty wnętrz, mała architektura, logotypy, materiały reklamowe - słowem wszystko co wymaga pracy designerów. 

Drobna zmiana nadwozia Maserati


Oprócz projektowania samochodów zdarza się nam wykonywanie drobnych modyfikacji w wyglądzie istniejących samochodów. Maserati jest piękne, ale postanowiliśmy trochę je ulepszyć. Wykonujemy wizualizacje modyfikacji i projektujemy nowe elementy.

 

Wizualizacja domu jednorodzinnego

Budujemy dom, jak wyglądałby z dodatkowym tarasem i schodami? Na tak zadane pytanie, odpowiedzią mogła być tylko wizualizacja. Tworzymy tego typu wirtualne modyfikacje budynków, samochodów, mebli i czego tylko zapragnie klient

Projekt nowego Grant Turismo - Vratis Vucari


Twórca biura, Adam Mally, który wcześniej współpracował przy tworzeniu polskiego prototypu przedstawił swoją wizję nowego polskiego gran-turismo, które powstanie ręcznie w limitowanej liczbie 49 egzemplarzy. Każda sztuka będzie zindywidualizowana dla klienta, będzie można wybrać kolory i rodzaj materiałów, a auto z zewnątrz zostanie przygotowane przez firmę detailingową. Vucari powstanie ręcznie w Polsce, za sprawą najlepszych firm z branży. Techniczną bazą będzie BMW F13, a za napęd posłuży silnik 4.4 V8 o mocy 450KM. Pozwoli to rozpędzić się do 100km/h poniżej 5 sekund. Aby zaostrzyć apetyt na ten unikalny samochód, powstanie specjalna podseria 5 szt. na bazie podzespołów M6 oraz 4 sztuki wersji bez dachu. 

Logo nowego produktu - TRESQ

Logo przedstawia symbolicznie nowy produkt firmy - stolik TRESQ. Minimalistyczny, metalowy stolik, którego zaletą jest możliwość nakładania na siebie kolejnych. W logo chcieliśmy przybliżyć jego wygląd. Dwa ażurowe trójkąty przedstawiają widok z boku stolika. Większy kwadrat to boczna ścianka stolika, a mnejszy to jego nóżka.

Identyfikacja wizualna Salonu Fryzjerskiego


Salonowi fryzjerskiemu Pani Ani przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną. Logo, wizytówki, ulotki, folię na drzwi wejściowe i przestrzenne logo z pleksi na ścianę, za recepcją. Współpraca układała się świetnie i obie strony były z niej zadowolone, co jest największą satysfakcją.

Wizualizacja drobnych zmian w Audi A5

Kiedy maniak motoryzacyjny chce zmian w swoim samochodzie, udaje się do nas. Sprawdziliśmy czy nowe felgi i przyciemniane szyby to dobry pomysł. Jak dla nas tak!

Identyfikacja wizualna firmy SIMITECH


SIMITECH, to rosnąca na naszym rynku firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi. Logo miało kojarzyć się z ich działalnością, ale również ma w sobie ukryte znaczenie, odczytywane przez inżynierów z branży - przedstawia wykres momentu tnącego. Jak widać, jest mocno związane z branżą, w której działa firma i też jest pewnym odzwierciedleniem jej losów.

Logo dla Grupy Multibau

Grupa Multibau to dziś kilka funkcjonujących pod sobą podmiotów z branży nieruchomości. Zajmują się pośrednictwem sprzedaży, wynajmem. podnajmem, inwestycjami, szkoleniami czy budownictwem. Logo grupy mialo za zadanie podkreślić spójność działania firmy i jej wzrost, stąd połączone ze sobą strzeliste budynki. Logo miało być minimalistyczne i proste, ale też eleganckie, gdyż firma jest ogólnopolska i zaczyna być franczyzodawcą. Na pewno będziemy dalej ze sobą współpracować.

 

 

Grafiki dla FinanSowy


Z firmą FinanSowy współpracujemy od dłuższego czasu na kilku płaszczyznach. Po rebrandingu, wizytówkach czy stopkach redakcyjnych zgłosili się do nas w sprawie baneru. Miło jest spotkać maniaka motoryzacyjnego, gdyż efekt prac skupił się na stworzeniu kolażu naszych samochodowych marzeń.

Logo Business Support 24

Kolejna współpraca przy firmie finansowej zakończona sukcesem. Bardzo ważna była dla nas symbolika, gdyż firma ta wspiera zasobami swoich klientów. Sygnet logo przedstawia kwiat w rozkwicie, jak rozkwita firma oraz otwartą księgę, która symbolizuję wiedzę i wsparcie kompetencjami. Ponadto zarys logo przypomina diament, co jest odzwierciedleniem wartości jaką wnosi.

 

Okładka książki naukowej dr Roberta Kazimierowicza


Bardzo nietypowe zlecenie dla naszego biura, ale też dające satysfakcję. Projekt okładki książki doktoranckiej jest ubraniem w formę kilku lat pracy Roberta. Po wielu zleceniach B2B trzeba było wsłuchać się w potrzebę konkretnej osoby. Ciekawe doświadczenie, co najważniejsze z sukcesem dla świeżo upieczonego doktora.

Logo dla DK Solutions

Pani Dorocie przygotowaliśmy kilka propozycji w różnych stylach, aby dopasować się do jej estetyki. Wybrała logo, które przedstawia jej inicjały. Litery przenikają się, tworząc całość. Często spotykany w biznesie kolor granatowy kojarzy się ze spokojem i zaufaniem, ogromnie ważnymi cechami w branży finansowej.

Identyfikacja wizualna dla Hair by Paula


Stworzyliśmy projekt logo, wizytówki i banery pod profil FB dla nowego studio fryzur. Wykonujemy pełną usługę identyfikacji wizualnej, od projektu logo, grafik, wizytówek, ulotek czy banerów po wykonanie i transport do naszych klientów.

Bielizna dla EXZO Underwear

Efekt kolejnej współpracy z firmą EXZO - seria walentynkowych bokserek, dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Logo Wro Nieruchomości


Logo dla nowo powstałego we Wrocławiu biura nieruchomości. 

-Logo przedstawia literę W nawiązując do Wrocławia. 
- Kształt przypomina koronę - symbol dominacji nad konkurencją, najwyższej jakości
- Logo przypomina bramę - nowe 
otwarcie firmy
- Logo skierowane w górę 
symbolizuje wzrost firmy
Kolorystyka - nie narzucająca się. Srebrny i złoty - prestiżowe kolory, dają poczucie bezpieczeństwa
- Złota wstęga oplatająca srebrne “W” oznacza sieć nieruchomości firmy, która oplata Wrocław. 
Łączy lewy element ze środkowym tak jak biuro nieruchomości łączy klienta z jego wymarzonym mieszkaniem

Trójwymiarowe logo Gentleman’s Rally 3D

Wymodelowane, wydrukowane i polakierowane! Logo dla Gentleman’s Rally zostało stworzone jako ozdoba tego klubu Dżentelmenów, który łączy pasję do motoryzacji i zabawy. My uwielbiamy jedno i drugie, tym większą przyjemność mieliśmy z pracy nad tym eleganckim gadżetem. Dzięki możliwościom drukarki 3D możemy tworzyć atrakcyjne logo w przestrzennej formie. Ponadto możliwe jest wykonanie u nas niskoseryjnej produkcji brandowanych przestrzennych produktów i gadżetów

Logo Wschodnioeuropejskiego Biznes Forum


Rozmieszczenie i wielkość kółek symbolizuje ułożenie na mapie krajów, które biorą udział w Forum: Polskę, Białoruś, Ukrainę, Rosję, Gruzję, Uzbekistan i Kazachstan. Polska jest w czerwonym kółku jako kraj, w którym mieści się Forum Biznesowe. Jest połączone czerwoną linią ze słowem “Biznes”, które również jest wyróżnione kolorystycznie.

Koncepcja aparatury "Sztuczna Nerka"

Nasze biuro projektowe specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym. Zaproponowano nam stworzenie koncepcji aparatury do dializ, która pomaga przeżyć osobom o niewydolności nerek. Zadanie odpowiedzialne i szcztne zarazem. Jak widać nawet sprzęt medyczny o bardzo użytkowym charakterze może być atrakcyjny.

Szkic odręczny koncepcyjny - Tesla Coupe S


Oprócz wizualizacji komputerowych tworzymy również odręczne rysunki koncepcyjne. Tym razem "na warsztat" wzięliśmy Teslę, której brakuje typowego gran turismo w ofercie modelowej. Postanowiliśmy sprawdzić jak mógłby wyglądać ich samochód w nadwoziu coupe. Są to odręczne szkice, które służą do wyłapania najciekawszych myśli i szybkiego przelania ich na papier. Najczystszy przekaz idei, to co uwielbiamy w projektowaniu. 

Wizualizacja Nowego Volkswagena Scirocco R

Volkswagen od kilku lat utrzymuje w ofercie Volkswagena Scirocco, więc nasze biuro dokonało jego reinterpretacji aby pokazać jak mógłby wyglądać jego nastepca. Tym razem pokazujemy jego usportowioną wersję R. Nabrała więcej charakteru, tak własnie widzimy następce obecnego modelu.

 

Jako biuro projektowe tworzymy projekty koncepcyjne nowych samochodów, modyfikacje istniejących, virtual tuning oraz pomagamy w realizacji tych wizji. Motoryzacja jest naszą ogromną pasją.

Wizja nowego Volkswagena Scirocco R


Nasze biuro specjalizuje się w projektowaniu samochodów. Volkswagen Scirocco pierwszej generacji powstał w 1974 roku. Po latach VW przywrócił ten model do życia, kreując przepiękną generację tego modelu, która produkowana jest od aż dziewięciu lat. Choć samochód ten wciąż cieszy oczy, na tle konkurentów jest już weteranem, dlatego postanowiliśmy stworzyć koncepcję jego następcy. Staraliśmy zastosować stylistykę obecnej linii modelowej Volkswagena, zachowując ducha wcześniejszych modeli Scirocco i dodając więcej drapieżności. Unosząca się ku górze tylna szyba, charakterystyczna bryła i odniesienia w detalach, np. felgach nadają klimat dawnego Scirocco.

VW Traveller - coraz bliżej realizacji

Pomysł stworzenia samochodu do ekstremalnych podróży na bazie starego Volkswagena T3 powstała w głowie wrocławskiego biznesmana. Nasza współpraca zaowocowała gotowym projektem samochodu, przystosowanego do wielodniowych eskapad. Zastosowaliśmy systemową zabudowę, z funkcjonalnymi szufladami i modyfikacjami nadwozia. Ostatnio zaproponowaliśmy ciekawe malowanie, a gotowy pojazd jest w trakcie realizacji. Nie możemy się doczekać!

Realizacja


Wykonaliśmy dla znajomego inwestora projekt przeróbki istniejącego samochodu, aby nadawał się w pełni do dalekich podróży w ciężkich warunkach. Bazowy Volkswagen T3 doka został przez nas zmodyfikowany i ochrzczony jako Traveller. Przedstawione wizualizacje pokazują, że samochód będzie podwyższony, mocno uterenowiony, wyposażony w aluminiowe trapy, namiot dachowy, oświetlenie LEDowe, orurowanie oraz masywny zderzak z wyciągarką. To co najważniejsze to zabudowa w części załadunkowej, która zostanie wykonana od podstaw. Wyposażono ją w system szuflad i rolet, kryjących w sobie pojemne i praktyczne schowki. Realizacja tego projektu odbędzie się jeszcze w tym półroczu, będziemy informować o tym na bieżąco.

Projekty przedmiotów użytkowych

Nasze biuro projektowe zajmuje się projektowaniem form przemysłowych, w tym wszelkiego rodzaju przedmiotów użytkowych, np. mebli, sprzętów elektronicznych, akcesoriów biurowych, itp. Z przyjemnością zrealizujemy najśmielszy pomysł w formie rysunków koncepcyjnych, wizualizacji i dokumentacji technicznej. Projektowanie to nasza pasja, a wpływanie na otaczającą nas rzeczywistość największą realizacją zawodową, dlatego podejmując się zleceń wchodzimy na wyżyny swoich umiejętności dla doskonałego efektu finalnego. 

Projekty aut


Dla pracujących we wrocławskim biurze, projektowanie samochodów jest spełnieniem największego dziecięcego marzenia. Czerpiemy z tego czystą radość, nie zapominamy jednak o tym, że jesteśmy profesjonalistami i wszystkie projekty aut, które wyszły spod naszych rąk są dopracowane zarówno od artystycznej, jak i od technicznej strony. Jesteśmy w stanie przygotować rysunki koncepcyjne - odręczne i komputerowe, modele 3D wraz z prototypem w skali oraz pełną dokumentację techniczną. Zbieraliśmy doświadczenie przy projektowaniu samochodów, m. in. podczas prac nad autem New Warsaw - Nowa Warszawa. Pragniemy, aby zaprocentowało ono dla naszych przyszłych klientów.MALLY PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

tel. 791 187 653
kontakt@am-project.pl

Kilińskiego 30/16
50-264 Wrocław / woj. dolnośląskie
8982248041Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by AM-PROJECT.PL